Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátiší s květinou, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zátiší s květinou. Klipart Zátiší s květinou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zátiší s květinou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Luis Chuc Sosa / luischuc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zátiší s květinou je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šídlo ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jaderná elektrárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sršák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zátiší s květinou, free, vektor, download, Zátiší s květinou, zdarma, kliparty, Květiny, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, Twitter, avatar, články, seminární práce, corelDraw, inkscape, kalendář, škola, office, plakáty, word, Facebook, pozvánky, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Studentka ke stažení, vektor Ruská mapa ke stáhnutí nebo obrázek Fialový dárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.