Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zátiší s květinou (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zátiší s květinou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zátiší s květinou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zátiší s květinou? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zátiší s květinou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Luis Chuc Sosa / luischuc

Zaujal vás náš klipart Zátiší s květinou? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Zátiší s květinou patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alpský roh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekonečno ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Čarodějka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, Květiny, vektorový obrázek, grafika, Zátiší s květinou, obrázek, download, svg, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, eshop, referáty, časopis, etikety, pozvánky, Twitter, prezentace, fotokniha, video, profilovka, kalendář, plakáty, plakát, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart 3D smajlík ke stažení, vektorový obrázek Triceratops ke stažení nebo vektorový obrázek Motorová pila ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.