Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zátiší s květinou (Květiny) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zátiší s květinou. Vektorová ilustrace Zátiší s květinou je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zátiší s květinou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Luis Chuc Sosa / luischuc

Líbí se vám klipart Zátiší s květinou? Pak se podělte s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Zátiší s květinou je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rychlovarná konvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jóga ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýr ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, download, klipart, free, Květiny, obrázek, cliparts, Zátiší s květinou, kliparty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, vizitky, katalog, seminární práce, Facebook, letáky, fotografie, vstupenky, webové stránky, Twitter, koláž, Instagram, plakát, plakáty, profilovka, eshop, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Štětec ke stažení, vektorový klipart Zákaz focení ke stažení nebo ilustrace Jeptiška ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.