Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátiší s květinou, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zátiší s květinou. Klipart Zátiší s květinou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zátiší s květinou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Luis Chuc Sosa / luischuc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zátiší s květinou je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak K ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace SH zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ovocné srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, cliparts, grafika, kliparty, ilustrace, vektor, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Zátiší s květinou, ke stažení, obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , prezentace, referáty, word, profilovka, corelDraw, dokument, inkscape, profil, pozvánky, škola, plakát, PowerPoint, památník, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Cizrna ke stáhnutí, vektor Dwight Eisenhower zdarma nebo obrázek Mapa Velké Británie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.