Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zátiší s květinou (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zátiší s květinou. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zátiší s květinou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Luis Chuc Sosa / luischuc

Zaujal vás náš klipart Zátiší s květinou? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Zátiší s květinou patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chameleon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pero ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Slanina s vejci zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, vektor, cliparts, free, obrázek, grafika, Zátiší s květinou, svg, vektorový obrázek, ilustrace, download, zdarma, Květiny, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, plakát, profil, fotokniha, avatar, referáty, dokumenty, openOffice, magazín, corelDraw, Instagram, video, Twitter, vizitky, prezentace, katalog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sekačka zdarma, vektorový klipart Zákaz focení ke stažení nebo klipart Honduras ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.