Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátiší s květinou, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zátiší s květinou. Klipart Zátiší s květinou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zátiší s květinou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Luis Chuc Sosa / luischuc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zátiší s květinou patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slunečno zdarma Podívejte se i na vektor Violoncello ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční dárek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, cliparts, grafika, klipart, ilustrace, ke stažení, download, svg, ke stáhnutí, obrázek, Květiny, vektor, ilustrační obrázek, Zátiší s květinou

Doporučené použití klipartu: časopis, škola, word, profil, Instagram, prezentace, referáty, fotokniha, profilovka, web, dokument, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator , Pinterest, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Víla zdarma, obrázek Recyklace ke stažení nebo klipart Televizní ovladač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.