Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa - pacman (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa - pacman zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Santa - pacman. Klipart Santa - pacman je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa - pacman ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santa - pacman s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Santa - pacman se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sluneční brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smartphone ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zákaz natáčení ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, zdarma, download, Santa - pacman, svg, Santa - pacman, free, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, eshop, profil, inkscape, avatar, dokumenty, dokument, video, word, plakáty, plakát, památník, office, články, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zlaté Q ke stažení, obrázek, klipart Smajlík ďábel ke stažení nebo vektorový klipart Zákaz venčení psů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.