Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa - pacman, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa - pacman zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Santa - pacman. Vektorová ilustrace Santa - pacman je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa - pacman ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa - pacman se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chytrý telefon ke stažení Podívejte se i na klipart XLSX ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červený dárek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, download, vektor, Santa - pacman, ke stažení, Santa - pacman, grafika, free, ilustrace, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Instagram, blog, word, inkscape, corelDraw, kalendář, web, plakát, referáty, dokumenty, avatar, články, profilovka, prezentace, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Ethereum ke stažení, ilustrace Znamení vodnář ke stáhnutí nebo vektor Bílá ozdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.