Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa - pacman (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Santa - pacman stahujte zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Santa - pacman. Kreslená ilustrace Santa - pacman je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa - pacman ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Santa - pacman? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Santa - pacman je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Islám ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Princ ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Sloní noha ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, download, cliparts, ilustrace, Santa - pacman, zdarma, svg, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, klipart, Santa - pacman, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, blog, video, škola, wordpress, brožury, kalendář, prezentace, deníček, pozvánky, katalog, avatar, články, diář, plakáty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Točená zmrzlina ke stažení, obrázek Word ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Adventní svícen ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.