Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa - pacman, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa - pacman zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Santa - pacman. Obrázek Santa - pacman je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santa - pacman? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa - pacman ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa - pacman je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čarodějka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Modrý vláček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční medvídek ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, kliparty, Vánoce, zdarma, klipart, ke stáhnutí, Santa - pacman, ke stažení, free, vektorový obrázek, grafika, vektor, download, Santa - pacman

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator , dokument, word, Facebook, office, PowerPoint, fotokniha, webové stránky, seminární práce, plakáty, škola, kalendář, web, časopis, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jehně ke stáhnutí, klipart Barevné papriky zdarma nebo ilustrace Agentka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.