Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa - pacman, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa - pacman zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Santa - pacman. Vektorová ilustrace Santa - pacman je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa - pacman ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa - pacman je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sobi ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jablka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz kouření ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, free, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, Santa - pacman, download, klipart, Vánoce, Santa - pacman, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, pozvánky, profilovka, avatar, blog, corelDraw, Pinterest, openOffice, škola, profil, dokument, textové dokumenty, památník, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Idaho ke stáhnutí, vektor SMS zdarma nebo obrázek Zlaté srdce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.