Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Malé písmeno C, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno C zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Malé písmeno C. Kreslená ilustrace Malé písmeno C je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno C zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno C ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno C ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 118 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Malé písmeno C se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vafle ke stažení Podívejte se i na klipart Azerbajdžán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Východ zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno C, vektor, ke stažení, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, free, download, svg, ke stáhnutí, klipart, obrázek, ilustrace, Malé písmeno C, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, web, škola, referáty, Instagram, Pinterest, word, časopis, pozvánky, avatar, dokumenty, inkscape, články, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Modrý sněhulák ke stažení, ilustrace Steampunk srdce ke stáhnutí nebo vektor Treska obecná zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.