Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý dárek (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý dárek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrý dárek. Klipart Modrý dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1568
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 373 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Minduka

Zaujal vás náš klipart Modrý dárek? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Modrý dárek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mrkev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Free ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fotografka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, zdarma, Vánoce, grafika, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, free, Modrý dárek, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, web, PowerPoint, Twitter, eshop, dokument, Instagram, Facebook, profil, články, inkscape, dokumenty, časopis, prezentace, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vánoční přáníčko ke stažení, vektor Mořská sasanka ke stažení nebo obrázek Stopky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.