Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrý dárek, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý dárek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Modrý dárek. Obrázek Modrý dárek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrý dárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1568
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 373 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Minduka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý dárek je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Desetieurovka ke stažení Podívejte se i na obrázek Hřbitovní kříž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Chroust zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, svg, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, download, Modrý dárek, obrázek, Modrý dárek, free

Doporučené použití klipartu: články, dokumenty, seminární práce, word, corelDraw, Adobe Illustrator , referáty, Pinterest, plakáty, profilovka, pozvánky, památník, web, blog, prezentace, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Žabička ke stažení, klipart Komodský drak ke stáhnutí nebo ilustrace Vajíčka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.