Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrý dárek, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý dárek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Modrý dárek. Obrázek Modrý dárek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrý dárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1568
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 373 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Minduka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrý dárek se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Datel ke stáhnutí Podívejte se i na klipart ODP soubor zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kuba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free, Modrý dárek, ke stáhnutí, svg, Modrý dárek, vektor, obrázek, klipart, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokumenty, web, prezentace, Twitter, plakáty, textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, referáty, word, seminární práce, blog, avatar, články, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Skalpel ke stáhnutí, ilustrace Halloween známka zdarma nebo vektor Jelen ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.