Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrý dárek, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý dárek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Modrý dárek. Klipart Modrý dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1568
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 373 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Minduka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrý dárek se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pevnost ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Safír zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Slunéčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, svg, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, Modrý dárek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, Modrý dárek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, Instagram, prezentace, dokument, office, pozvánky, seminární práce, škola, dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , referáty, profil, plakáty, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Jahoda ke stáhnutí, obrázek Pohřebák zdarma nebo klipart Kachní vejce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.