Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Porcování hovězího (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Porcování hovězího. Vektorový obrázek Porcování hovězího jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Porcování hovězího lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Porcování hovězího ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: flomar

Tento obrázek s názvem (Porcování hovězího) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Porcování hovězího je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Švédska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opilý Santa ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Škola ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, Jídlo, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, free, zdarma, klipart, kliparty, Porcování hovězího, ke stáhnutí, download, Porcování hovězího, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, diář, Instagram, openOffice, word, avatar, plakáty, textové dokumenty, referáty, katalog, office, magazín, dokument, Pinterest, webové stránky, vizitky, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Oslík ke stažení, ilustrace Gabon ke stažení nebo obrázek, klipart Červené X ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.