Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Porcování hovězího, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Porcování hovězího. Klipart Porcování hovězího je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Porcování hovězího? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Porcování hovězího ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: flomar

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Porcování hovězího patří do sekce Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Texasu zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční svícen ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté P ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, svg, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, download, Porcování hovězího, Porcování hovězího, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, referáty, avatar, Adobe Illustrator , pozvánky, PowerPoint, dokument, office, profilovka, profil, webové stránky, openOffice, dokumenty, Twitter, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Valentýnská srdíčka zdarma, obrázek Santa upír ke stažení nebo klipart Lotos ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.