Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Porcování hovězího (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Porcování hovězího. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Porcování hovězího ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: flomar

Obrázek, klipart pojmenovaný Porcování hovězího můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Porcování hovězího se nachází v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sushi z tuňáka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andělíček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Myslivec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, free, Porcování hovězího, ilustrační obrázek, Porcování hovězího, svg, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, download, Jídlo, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, Twitter, video, etikety, webové stránky, eshop, časopis, památník, Facebook, openOffice, seminární práce, blog, dokumenty, profil, office, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Dítě zdarma, klipart Rychloměr ke stáhnutí nebo ilustrace Žížala ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.