Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Porcování hovězího (Jídlo) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Porcování hovězího zadarmo ke stažení

Porcování hovězího je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Porcování hovězího. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Porcování hovězího ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: flomar

Sdílejte obrázek, klipart Porcování hovězího s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Porcování hovězího patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Důlní vagón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pravítko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Prase divoké ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, download, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Porcování hovězího, Porcování hovězího, free, vektor, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, Jídlo

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakáty, openOffice, katalog, fotokniha, památník, prezentace, brožury, Adobe Illustrator, bakalářská práce, koláž, office, diář, wordpress, diplomová práce, magazín, vstupenky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Solární energie ke stáhnutí, ilustrace Gabon ke stažení nebo obrázek DLL zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.