Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šťastné Vánoce (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šťastné Vánoce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Šťastné Vánoce. Vektorový obrázek Šťastné Vánoce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Šťastné Vánoce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šťastné Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šťastné Vánoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šťastné Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 133 877 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: barbie40

Sdílejte obrázek, klipart Šťastné Vánoce s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Šťastné Vánoce patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štěnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přímočará pila zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Betonová svodidla ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, cliparts, Šťastné Vánoce, vektorový obrázek, Šťastné Vánoce, klipart, free, vektor, ilustrace, ke stažení, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: wordpress, diář, plakáty, etikety, Facebook, referáty, video, openOffice, webové stránky, blog, Instagram, časopis, Adobe Illustrator, seminární práce, dokument, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Dort ke stáhnutí, ilustrace Vitamín B3 zdarma nebo klipart Nigérie zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.