Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Japonka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Japonka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Japonka. Klipart Japonka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Japonka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Japonka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

816x1600
653x1280
408x800
255x500
82x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Japonka se nachází v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa se sobem ke stáhnutí Podívejte se i na klipart 20 euro centů zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté Q ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Ženy, svg, klipart, download, Japonka, Japonka, kliparty, vektor, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profil, profilovka, pozvánky, textové dokumenty, webové stránky, prezentace, Facebook, PowerPoint, škola, Adobe Illustrator , časopis, fotokniha, Instagram, inkscape, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Saab 29 Tunnan ke stáhnutí, ilustrace Jupiter zdarma nebo vektor Počítač ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.