Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Japonka (Ženy) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Japonka k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Japonka. Kreslená ilustrace Japonka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Japonka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Japonka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

816x1600
653x1280
408x800
255x500
82x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 980 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Japonka s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Japonka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Airbus A380 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční zajíček zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Libye ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, svg, Ženy, vektor, ilustrace, kliparty, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: wordpress, word, dokument, deníček, inkscape, blog, plakát, kalendář, fotokniha, články, avatar, plakáty, referáty, Instagram, Twitter, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Činčila ke stáhnutí, vektorový obrázek Indonésie zdarma nebo obrázek Bílý král zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.