Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Japonka (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Japonka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Japonka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Japonka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Japonka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Japonka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

816x1600
653x1280
408x800
255x500
82x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Japonka sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Japonka je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Farma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená dodávka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gloster gladiator ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Japonka, Ženy, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, download, klipart, grafika, ke stažení, cliparts, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, plakát, openOffice, Adobe Illustrator, časopis, blog, dokument, eshop, diář, kalendář, etikety, webové stránky, textové dokumenty, Twitter, referáty, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Husy ke stažení, ilustrace Vánoční přáníčko ke stažení nebo klipart Papričky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.