Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pevnost, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pevnost zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pevnost. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pevnost nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pevnost zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pevnost ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pevnost ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 106 125 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pevnost je v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eiffelova věž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bělorusko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Srdce s květinami ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Stavby, svg, Pevnost, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, Pevnost

Doporučené použití klipartu: word, památník, Facebook, články, plakáty, Adobe Illustrator , kalendář, fotokniha, openOffice, pozvánky, PowerPoint, avatar, blog, profil, profilovka, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kovadlina ke stáhnutí, klipart Anarchie zdarma nebo ilustrace Vrtulník ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.