Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smutný smajlík (Smajlíci) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Smutný smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smutný smajlík ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smutný smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Smutný smajlík s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový obrázek Smutný smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hula tanečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Domina ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelené jablíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smutný smajlík, grafika, zdarma, free, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, svg, Smajlíci, Smutný smajlík, ke stažení, cliparts, ilustrace, download, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, Facebook, PowerPoint, bakalářská práce, prospekty, dokument, Twitter, inkscape, office, články, magazín, webové stránky, oznámení, dokumenty, fotokniha, tiskoviny, fotografie

Mezi hezké kresby patří i obrázek Violka ke stažení, vektor Žehlička ke stažení nebo vektorový klipart Kapr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.