Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smutný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení

Smutný smajlík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Smutný smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smutný smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smutný smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smutný smajlík patří do sekce Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rozbitá láhev zdarma Podívejte se i na vektor Čokoládové bonbóny ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Burkina Faso ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts, download, ilustrace, ke stažení, grafika, Smutný smajlík, vektor, klipart, obrázek, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: časopis, office, seminární práce, profil, webové stránky, Adobe Illustrator , pozvánky, prezentace, inkscape, profilovka, Instagram, památník, web, PowerPoint, články, referáty

Mezi hezké kresby patří i vektor Horské kolo zdarma, obrázek Violista ke stažení nebo klipart Bruska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.