Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smutný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smutný smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smutný smajlík ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smutný smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smutný smajlík patří do sekce Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zeleninové srdce zdarma Podívejte se i na klipart Harry Truman ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Strom ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Smutný smajlík, ke stažení, grafika, Smutný smajlík, vektorový obrázek, svg, vektor, cliparts, klipart, Smajlíci, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: blog, textové dokumenty, webové stránky, dokumenty, články, word, pozvánky, kalendář, Instagram, plakáty, web, Twitter, dokument, referáty, plakát, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Studentka lolitka zdarma, ilustrace Štětec ke stažení nebo vektor Nevěsta ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.