Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žehlička (Přístroje) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žehlička bezplatně ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žehlička. Klipart Žehlička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žehlička zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žehlička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žehlička ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x947
1280x758
800x473
500x296
160x95

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 126 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hatalar205

Zaujal vás náš klipart Žehlička? Potom se podělte se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Žehlička se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový motýl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modré vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Žehlička, kliparty, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, free, klipart, Žehlička, ke stažení, Přístroje, ilustrační obrázek, grafika, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, magazín, tiskoviny, vizitky, dokumenty, Adobe Illustrator, Pinterest, bakalářská práce, prezentace, profil, blog, koláž, profilovka, textové dokumenty, webové stránky, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Karl Marx zdarma, vektorový klipart Rudý kříž ke stáhnutí nebo vektorový klipart Chatrč ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.