Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dýně (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dýně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dýně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: WolfgangWgn

Líbí se vám klipart Dýně? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Dýně je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace M4V ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pastinák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kašna ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně, Ovoce, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, grafika, zdarma, obrázek, Dýně, free, vektorový obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, prezentace, památník, plakát, web, openOffice, inkscape, dokument, eshop, Facebook, Adobe Illustrator, Instagram, profil, profilovka, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Horské kolo ke stažení, ilustrace Strom ke stažení nebo klipart Modrá medúza ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.