Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně. Klipart Dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: WolfgangWgn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dýně je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kovová píšťalka zdarma Podívejte se i na ilustrace Lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart DOC ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, kliparty, grafika, download, ilustrační obrázek, free, ke stažení, vektorový obrázek, Dýně, ke stáhnutí, Ovoce, cliparts, zdarma, Dýně

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, památník, Pinterest, články, PowerPoint, Adobe Illustrator , word, referáty, inkscape, pozvánky, avatar, blog, textové dokumenty, škola, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Olivový olej zdarma, vektor Zlaté Z ke stažení nebo obrázek Velbloud dvouhrbý ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.