Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně. Klipart Dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: WolfgangWgn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dýně patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Symbol ženy zdarma Podívejte se i na vektor Djembe ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Včelka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, svg, Ovoce, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, Dýně, free, Dýně, obrázek, grafika, zdarma, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, word, Instagram, škola, webové stránky, Adobe Illustrator , blog, Pinterest, PowerPoint, Twitter, Facebook, profil, corelDraw, profilovka, časopis, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vejce zdarma, obrázek Alarm ke stažení nebo klipart Mapa Floridy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.