Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně. Klipart Dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: WolfgangWgn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dýně se nachází v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zvoneček ke stažení Podívejte se i na vektor Bluetooth ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Řepa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, download, free, Ovoce, Dýně, svg, vektor, ke stažení, cliparts, grafika, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, word, profilovka, škola, webové stránky, inkscape, články, textové dokumenty, dokumenty, blog, PowerPoint, dokument, avatar, Instagram, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dýně Chuck Norris ke stažení, obrázek Sakura ke stáhnutí nebo klipart Raketoplán zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.