Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zřícenina (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zřícenina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zřícenina. Kreslená ilustrace Zřícenina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zřícenina zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zřícenina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zřícenina ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 55 837 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zřícenina sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Zřícenina je v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Citron ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek VOB zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Zřícenina, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Zřícenina, download, free, cliparts, svg, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, inkscape, webové stránky, office, plakáty, Twitter, Instagram, blog, plakát, referáty, památník, Facebook, články, openOffice, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek OGG soubor zdarma, obrázek Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí nebo vektor Mangusta ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.