Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Badmintonistka (Ženy) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Badmintonistka zadarmo ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Badmintonistka. Stahujte soubor Badmintonistka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Badmintonistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Badmintonistka se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Badmintonistka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včelky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bill Clinton zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Netopýrek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, vektorový obrázek, download, free, klipart, Ženy, Badmintonistka, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Pinterest, Twitter, články, plakáty, textové dokumenty, plakát, pozvánky, prezentace, škola, bakalářská práce, blog, deníček, corelDraw, office, etikety, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mula ke stáhnutí, ilustrace Mikrofón ke stažení nebo obrázek Žena v práci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.