Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Badmintonistka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Badmintonistka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Badmintonistka. Stahujte klipart Badmintonistka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Badmintonistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Badmintonistka se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svázaná žena ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Washington zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek VHD ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, obrázek, cliparts, Badmintonistka, free, ilustrace, Ženy, ke stažení, download, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, Adobe Illustrator , profil, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, fotokniha, openOffice, prezentace, plakát, Instagram, avatar, profilovka, Twitter, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart FIAT Nuova 500 ke stáhnutí, ilustrace Darované vajíčko zdarma nebo vektor Laborantka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.