Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Badmintonistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Badmintonistka zdarma ke stažení

Badmintonistka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Badmintonistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Badmintonistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 185 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Badmintonistka s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Badmintonistka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Supermarine Spitfire ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart ASP ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Badmintonistka, ilustrace, Ženy, svg, obrázek, vektor, ke stáhnutí, free, Badmintonistka, vektorový obrázek, zdarma, grafika, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, Instagram, seminární práce, etikety, plakáty, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, pozvánky, Adobe Illustrator, Twitter, eshop, prezentace, články, dokumenty, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Citroen C4 Cactus ke stažení, ilustrace Sporťák ke stažení nebo klipart Citroen DS ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.