Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Badmintonistka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Badmintonistka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Badmintonistka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Badmintonistka ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Badmintonistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Badmintonistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nosorožec zdarma Podívejte se i na ilustrace Kedluben ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Požárník ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ženy, svg, obrázek, grafika, Badmintonistka, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: památník, office, články, fotokniha, dokumenty, PowerPoint, škola, profilovka, pozvánky, dokument, plakáty, profil, Facebook, seminární práce, Adobe Illustrator , openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Druhé místo zdarma, vektor Dharmačakra ke stažení nebo obrázek Miluji šachy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.