Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Badmintonistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Badmintonistka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Badmintonistka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Badmintonistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Badmintonistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 185 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Badmintonistka sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Badmintonistka je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Varhany ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Belgie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Lebka 3D zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, cliparts, download, svg, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, Ženy, ke stažení, Badmintonistka, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, profil, časopis, prezentace, profilovka, web, blog, seminární práce, pozvánky, plakát, word, fotokniha, corelDraw, diář, kalendář, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek REG zdarma, obrázek Zlatý drak ke stáhnutí nebo vektor Mapa Skandinávie ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.