Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené V (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené V zdarma ke stažení

Červené V je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené V ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1157x1600
926x1280
578x800
361x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 287 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Červené V s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Červené V je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chytrý telefon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mimino zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Fialová ozdoba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené V, ke stáhnutí, grafika, Symboly, zdarma, vektor, kliparty, ke stažení, download, vektorový obrázek, ilustrace, svg, cliparts, klipart, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, kalendář, prezentace, referáty, profilovka, textové dokumenty, plakáty, web, plakát, office, word, etikety, profil, Facebook, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart XLSM ke stáhnutí, vektorový klipart PPT zdarma nebo obrázek, klipart Citroen Ami6 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.