Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené V (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené V zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červené V. Klipart Červené V je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Červené V v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené V ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1157x1600
926x1280
578x800
361x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 287 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Červené V? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Červené V je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hroznové víno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozkrojené jablko ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Šedivá vlajka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ilustrace, Červené V, download, ke stažení, obrázek, free, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Symboly, Červené V

Doporučené použití klipartu: openOffice, wordpress, seminární práce, prezentace, škola, inkscape, profilovka, webové stránky, časopis, eshop, profil, plakáty, kalendář, články, web, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mikuláš Koperník ke stažení, klipart Buldok ke stažení nebo ilustrace Teodolit ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.