Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek AVI, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AVI zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - AVI. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem AVI. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná AVI? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AVI zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek AVI ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AVI ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 724 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart AVI patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pohlednice zdarma Podívejte se i na vektor Hrábě ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Česnek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, AVI, free, klipart, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, download, svg, obrázek, AVI, Symboly, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, avatar, seminární práce, fotokniha, památník, PowerPoint, Pinterest, profil, prezentace, textové dokumenty, profilovka, blog, inkscape, Adobe Illustrator , openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Excel zdarma, obrázek Mapa Zambie ke stažení nebo klipart Mapa Dánska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.