Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek AVI, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AVI zdarma ke stažení

AVI je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AVI zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart AVI ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AVI ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 724 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek AVI se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pobřeží slonoviny ke stažení Podívejte se i na klipart Pero ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Učitel zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Symboly, klipart, AVI, zdarma, AVI, svg, ke stáhnutí, ilustrace, download, vektorový obrázek, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, referáty, web, dokument, Facebook, fotokniha, články, seminární práce, kalendář, časopis, škola, Twitter, office, Instagram, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dům na stromě ke stažení, ilustrace Zákaz graffiti ke stáhnutí nebo vektor Satelit zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.