Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BINGO, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BINGO zdarma ke stažení

BINGO je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BINGO zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek BINGO ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BINGO ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart BINGO se nachází v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté S ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Plazmová televize zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlé občerstvení ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrace, svg, Ostatní, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, BINGO, free, BINGO, kliparty, zdarma, obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, dokumenty, prezentace, profilovka, Adobe Illustrator , časopis, Facebook, plakáty, Instagram, pozvánky, textové dokumenty, profil, kalendář, avatar, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Voskovka ke stáhnutí, obrázek Fialový dárek zdarma nebo klipart Valentýnské srdce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.