Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Opička (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Opička zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Opička. Stahujte klipart Opička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Opička lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Opička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1209x1600
967x1280
604x800
378x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 270 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: qubodup

Líbí se vám klipart Opička? Pak se podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Opička patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční ubrus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené nůžky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tunisko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Zvířata, ke stažení, cliparts, Opička, svg, zdarma, grafika, vektorový obrázek, klipart, kliparty, free, ilustrace, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, seminární práce, blog, Facebook, Instagram, openOffice, dokument, Pinterest, fotokniha, kalendář, inkscape, pozvánky, dokumenty, profilovka, profil, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Třetí místo ke stažení, ilustrace Android ke stažení nebo klipart Květiny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.