Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Berušky (Hmyz) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Berušky bezplatně ke stažení

Berušky je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Pakliže si chcete obrázek Berušky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Berušky zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Berušky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Berušky ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 969 394 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: barbie40

Potěší nás, pokud budete tento klipart Berušky sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Berušky se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pstruh duhový ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maltézský kříž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Husy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, cliparts, Berušky, grafika, download, ilustrace, zdarma, Hmyz, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, word, kalendář, vstupenky, openOffice, články, tiskoviny, vizitky, fotografie, wordpress, plakát, Adobe Illustrator, seminární práce, magazín, video, avatar, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Bobřík zdarma, obrázek, klipart Muchomůrky ke stažení nebo vektorový obrázek Palačinka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.