Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Berušky (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Berušky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Berušky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Berušky ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Berušky zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Berušky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Berušky ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 969 394 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: barbie40

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Berušky s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Berušky se nachází v sekci Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená sešívačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krkavec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek CSS formát ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, grafika, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Berušky, cliparts, obrázek, kliparty, ilustrace, free, Berušky, download, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, plakát, textové dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator, Twitter, fotokniha, office, Pinterest, etikety, kalendář, dokumenty, dokument, diář, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Minerály ke stáhnutí, obrázek, klipart Veselé Vánoce zdarma nebo vektorový klipart Afrika zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.