Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sardinky (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sardinky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Sardinky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sardinky ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sardinky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sardinky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sardinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sardinky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 262 426 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Sardinky se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Sardinky je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Salátová okurka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Symbol ženy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční perníčky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, download, kliparty, cliparts, grafika, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, Jídlo, zdarma, klipart, Sardinky, Sardinky

Doporučené použití klipartu: avatar, dokumenty, dokument, časopis, Adobe Illustrator, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, profilovka, profil, inkscape, škola, wordpress, openOffice, office, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Šachy zdarma, vektorový obrázek Ospalá dýně ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Stařenka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.