Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sardinky (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sardinky ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Sardinky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sardinky ve formátu SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sardinky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sardinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sardinky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 262 426 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sardinky s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Sardinky je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart HTML ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PDF přípona ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek LNK ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, svg, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, zdarma, obrázek, ilustrace, Sardinky, free, cliparts, Sardinky

Doporučené použití klipartu: letáky, profil, diář, wordpress, koláž, škola, časopis, logo, kalendář, vstupenky, Instagram, prospekty, památník, blog, dokument, vizitky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Zlatý zavináč ke stažení, vektorový obrázek Roháč zdarma nebo vektor Kempingový vařič ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.