Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnské bonbony, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnské bonbony. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnské bonbony ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1003
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Valentýnské bonbony patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Abraham Lincoln zdarma Podívejte se i na klipart Motýl s květinami ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rajská s knedlíkem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, svg, Láska, Valentýnské bonbony, vektor, zdarma, grafika, Valentýnské bonbony, cliparts, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, plakáty, avatar, openOffice, Adobe Illustrator , škola, Facebook, plakát, corelDraw, office, Pinterest, referáty, kalendář, Instagram, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mandelinka zdarma, ilustrace Boeing B-17 ke stažení nebo vektor Stoeurovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.