Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Valentýnské bonbony (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Valentýnské bonbony. Kreslená ilustrace Valentýnské bonbony je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnské bonbony ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1003
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Valentýnské bonbony? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Valentýnské bonbony je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Citroen 2 CV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Espresso ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Dopravní letadlo ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Valentýnské bonbony, ilustrace, ke stažení, Valentýnské bonbony, vektor, vektorový obrázek, free, download, obrázek, cliparts, Láska, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: deníček, dokumenty, webové stránky, wordpress, katalog, logo, škola, články, avatar, kalendář, vstupenky, fotografie, tiskoviny, office, seminární práce, časopis, bakalářská práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Magický pentagram ke stažení, ilustrace Mapa USA ke stažení nebo vektor Dortíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.