Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnské bonbony (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení

Valentýnské bonbony je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Valentýnské bonbony je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnské bonbony ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1003
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 742 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Valentýnské bonbony se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Valentýnské bonbony patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marylin Monroe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelená vajíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zákaz kouření ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, obrázek, download, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, grafika, Láska, ke stažení, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, video, office, PowerPoint, články, word, textové dokumenty, corelDraw, eshop, blog, Instagram, prezentace, webové stránky, Facebook, diář, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí, ilustrace Zelená ježibaba zdarma nebo klipart Upload zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.