Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnské bonbony, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnské bonbony. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnské bonbony ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské bonbony ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1003
1280x802
800x501
500x313
160x100

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnské bonbony je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Citroen SM ke stažení Podívejte se i na obrázek Automatická pračka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté X zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Valentýnské bonbony, obrázek, Valentýnské bonbony, Láska, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, svg, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, plakát, openOffice, kalendář, Facebook, památník, dokumenty, textové dokumenty, webové stránky, Instagram, corelDraw, časopis, prezentace, profilovka, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Jabko ke stažení, klipart Srdce v srdci ke stáhnutí nebo ilustrace Anemometr zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.