Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Teleskop (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teleskop zdarma ke stažení

Teleskop je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Teleskop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1117x1600
893x1280
558x800
349x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 920 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: J_Alves

Zaujal vás náš klipart Teleskop? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Teleskop patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lama ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vražda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Blahopřání k Vánocům zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, Teleskop, vektorový obrázek, svg, cliparts, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, Teleskop, free, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, fotokniha, etikety, office, Pinterest, články, památník, Twitter, pozvánky, profil, inkscape, PowerPoint, wordpress, webové stránky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor PDF dokument zdarma, ilustrace Zábavní pyrotechnika ke stáhnutí nebo klipart Jetel ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.