Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Teleskop (Věda) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Teleskop ke stažení zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Teleskop. Obrázek Teleskop je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Teleskop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1117x1600
893x1280
558x800
349x500
112x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 920 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: J_Alves

Potěší nás, pokud budete tento klipart Teleskop sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Teleskop se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Minerály ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Bosna a Hercegovina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, Věda, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, ilustrace, Teleskop, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Teleskop

Doporučené použití klipartu: webové stránky, logo, office, kalendář, vizitky, avatar, blog, diář, textové dokumenty, fotokniha, bakalářská práce, web, Instagram, katalog, koláž, památník, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart ASP zdarma, ilustrace Úchvatný smajlík zdarma nebo vektorový obrázek Sada šipek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.