Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Teleskop, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teleskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Teleskop. Obrázek Teleskop je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Teleskop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1117x1600
893x1280
558x800
349x500
112x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 920 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Teleskop je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma Podívejte se i na obrázek Pozorovatelna ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Příšera ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, obrázek, download, ilustrační obrázek, Věda, Teleskop, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, Teleskop, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, profilovka, škola, avatar, plakáty, openOffice, inkscape, pozvánky, seminární práce, Pinterest, dokument, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, kalendář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Gloster gladiator zdarma, klipart Žlutá složka ke stažení nebo ilustrace Nanuk ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.