Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kůň, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kůň zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kůň. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kůň. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kůň zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kůň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kůň ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1279
800x799
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kůň patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Větrníky - květiny zdarma Podívejte se i na klipart Meloun ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční bota ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Zvířata, ke stažení, kliparty, Kůň, free, Kůň, vektor, klipart, download, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, webové stránky, dokumenty, seminární práce, profilovka, články, plakáty, PowerPoint, blog, pozvánky, památník, Instagram, profil, Facebook, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Elektromobil zdarma, ilustrace Slanina s vejci ke stažení nebo vektor Surikata ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.