Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ara, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ara zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ara. Stahujte klipart Ara v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ara zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ara ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1292
1280x1034
800x646
500x404
160x129

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: emeza

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ara se nachází v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninové číslo 5 ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Švédska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kravička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, ke stažení, grafika, Ara, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, free, svg, Ptáci, kliparty, ilustrační obrázek, Ara, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, Twitter, seminární práce, web, články, referáty, škola, kalendář, prezentace, památník, dokument, Instagram, webové stránky, textové dokumenty, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Alžírsko ke stažení, obrázek Harmonika ke stáhnutí nebo klipart Roztomilý motýl zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.