Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bílá ozdoba (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá ozdoba k bezplatnému stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílá ozdoba. Stahujte klipart Bílá ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
628x1280
393x800
245x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 151 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Bílá ozdoba s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Bílá ozdoba je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Světlemodrá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jogurt zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Citrusy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bílá ozdoba, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, Vánoce, cliparts, Bílá ozdoba, kliparty, vektorový obrázek, download, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, vektor, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, avatar, profilovka, word, wordpress, fotografie, textové dokumenty, vizitky, blog, tiskoviny, prospekty, diář, etikety, dokumenty, pozvánky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zlatá srdce ke stáhnutí, vektor XML ke stáhnutí nebo vektor Sněhová fréza zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.