Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bílá ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení

Bílá ozdoba je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bílá ozdoba ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
628x1280
393x800
245x500
79x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 151 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bílá ozdoba sdílet s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Bílá ozdoba patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monstrance ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plesnivý sýr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Modrásek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Bílá ozdoba, ilustrační obrázek, Bílá ozdoba, free, download, zdarma, Vánoce, cliparts, vektorový obrázek, vektor, grafika, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, pozvánky, kalendář, inkscape, eshop, dokumenty, wordpress, památník, corelDraw, profilovka, diář, openOffice, časopis, PowerPoint, prezentace, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Cesmína zdarma, ilustrace Páv ke stáhnutí nebo klipart Narozeniny číslo 7 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.