Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bílá ozdoba (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílá ozdoba. Kreslená ilustrace Bílá ozdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Bílá ozdoba? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
628x1280
393x800
245x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 151 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Bílá ozdoba můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Bílá ozdoba se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palec nahoru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DOTX ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Motýl na květu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Vánoce, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, Bílá ozdoba, klipart, Bílá ozdoba, vektor, free, download, ke stažení, grafika, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, prezentace, kalendář, referáty, dokument, office, plakát, video, Instagram, openOffice, časopis, blog, diář, web, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Tur zdarma, vektor Zákaz sezení ke stáhnutí nebo obrázek Zombice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.