Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bílá ozdoba, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bílá ozdoba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
628x1280
393x800
245x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 151 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílá ozdoba je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Polska ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zmrzlinový pohár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Drobné kvítky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, svg, zdarma, Bílá ozdoba, vektor, free, Bílá ozdoba, Vánoce

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, openOffice, plakáty, pozvánky, word, webové stránky, prezentace, textové dokumenty, web, profil, Adobe Illustrator , office, kalendář, corelDraw, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Štír ke stažení, vektor Mapa Ekvádoru ke stáhnutí nebo obrázek Školák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.