Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Koza (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koza zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Koza. Vektorová ilustrace Koza je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Koza? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koza ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1356
1280x1085
800x678
500x424
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 457 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Koza s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Koza patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malované vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stařena zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart ODP soubor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Koza, ke stažení, zdarma, cliparts, svg, vektorový obrázek, vektor, Zvířata, kliparty, klipart, ke stáhnutí, Koza, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, časopis, kalendář, etikety, profilovka, webové stránky, škola, blog, inkscape, dokument, diář, office, Twitter, články, seminární práce, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Delfíni ke stáhnutí, ilustrace Citroen DS4 zdarma nebo klipart Modré nůžky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.