Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smějící se kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smějící se kytka je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart WAV přípona ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlatý kříž zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kanystr ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Květiny, svg, free, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, obrázek, Smějící se kytka, Smějící se kytka, ilustrační obrázek, download, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, office, Twitter, Facebook, textové dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator , PowerPoint, avatar, referáty, Instagram, webové stránky, profilovka, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rajská s knedlíkem ke stáhnutí, klipart Santa Klaus zdarma nebo ilustrace Úchvatný smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.