Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Smějící se kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smějící se kytka se nachází v sekci Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karafiát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Viola zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kleště ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, grafika, svg, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, Květiny, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Smějící se kytka, vektor, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, avatar, časopis, referáty, Adobe Illustrator , office, blog, profilovka, pozvánky, Instagram, škola, Facebook, dokumenty, profil, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Hoblík ke stáhnutí, ilustrace Kouření zakázáno zdarma nebo vektor Palec nahoru ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.