Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smějící se kytka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smějící se kytka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smějící se kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: lukeb

Sdílejte klipart nazvaný Smějící se kytka s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Smějící se kytka patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Peru zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Schody nahoru ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, ke stažení, vektor, download, zdarma, free, cliparts, ke stáhnutí, Květiny, svg, Smějící se kytka, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, webové stránky, profil, web, video, blog, word, diář, kalendář, corelDraw, wordpress, plakát, Twitter, dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Venuše ke stáhnutí, ilustrace John Dalton zdarma nebo klipart Krab zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.