Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smějící se kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smějící se kytka je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Horské kolo ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sada smajlíků ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Neuron zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, vektor, ilustrace, ke stažení, free, ilustrační obrázek, grafika, Smějící se kytka, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, svg, Květiny, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, fotokniha, corelDraw, profilovka, PowerPoint, dokumenty, web, avatar, pozvánky, referáty, dokument, Twitter, Instagram, časopis, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Lebka 3D ke stažení, vektor Trombón ke stáhnutí nebo obrázek Plachetnice při západu slunce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.