Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Smějící se kytka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smějící se kytka se nachází v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hnědé vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Husy zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Idaho ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, vektor, grafika, free, ilustrace, download, ke stažení, Květiny, Smějící se kytka, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Smějící se kytka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, word, corelDraw, památník, referáty, dokumenty, seminární práce, avatar, Instagram, profilovka, články, inkscape, textové dokumenty, web

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kolouch ke stáhnutí, ilustrace Melíry zdarma nebo vektor Červený motýl ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.