Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smějící se kytka (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smějící se kytka zadarmo ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Smějící se kytka. Obrázek Smějící se kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smějící se kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: lukeb

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Smějící se kytka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Smějící se kytka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Magická čarodejnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený tulipán zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Děti u stromečku ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, obrázek, grafika, kliparty, Květiny, ilustrace, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, Smějící se kytka, cliparts, ilustrační obrázek, download, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, Facebook, deníček, Twitter, dokument, inkscape, tiskoviny, plakáty, blog, prezentace, textové dokumenty, kalendář, eshop, Zoner Callisto, seminární práce, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Amor ke stáhnutí, vektorový obrázek Home directory zdarma nebo vektor Mapa České republiky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.