Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Smějící se kytka. Kreslená ilustrace Smějící se kytka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smějící se kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smějící se kytka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pudink zdarma Podívejte se i na obrázek Zlatý prsten ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Abakus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Smějící se kytka, cliparts, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download, grafika, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, vektor, Květiny, svg, Smějící se kytka

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, prezentace, openOffice, profilovka, pozvánky, památník, inkscape, časopis, dokument, referáty, dokumenty, Instagram, blog, webové stránky, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Fialový smajlík zdarma, klipart Pět dýní ke stažení nebo ilustrace Monarcha stěhovavý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.