Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chleba s máslem (Jídlo) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Chleba s máslem stahujte zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Chleba s máslem. Pakliže si chcete obrázek Chleba s máslem stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chleba s máslem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chleba s máslem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chleba s máslem ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1280x1229
800x768
500x480
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 640 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hund

Líbí se vám klipart Chleba s máslem? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Chleba s máslem se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sexy čarodějka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Luis Suárez ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Digitální znak R ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Chleba s máslem, Chleba s máslem, ilustrace, download, ke stažení, obrázek, svg, Jídlo, klipart, grafika, free, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotografie, web, letáky, katalog, PowerPoint, logo, diplomová práce, diář, referáty, profilovka, corelDraw, brožury, časopis, pozvánky, textové dokumenty, manuály

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Žlutá limonáda ke stažení, vektorový klipart Šídlo ke stáhnutí nebo vektorový klipart Atari Lynx ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.