Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová složka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová složka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Růžová složka. Obrázek Růžová složka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžová složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 734 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžová složka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace M4A ke stažení Podívejte se i na klipart Kozorožec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Prase divoké zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, kliparty, Růžová složka, vektorový obrázek, free, Růžová složka, Symboly, zdarma, grafika, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, fotokniha, corelDraw, pozvánky, webové stránky, blog, profilovka, dokument, prezentace, word, Instagram, kalendář, profil, Pinterest, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ganéša ke stažení, ilustrace Tanec kostlivců ke stáhnutí nebo vektor Digitální číslo 0 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.