Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zamilovaný smajlík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zamilovaný smajlík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zamilovaný smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1428
1280x1142
800x714
500x446
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 147 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaný smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čajový obřad ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Odměrná kádinka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bongo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, grafika, Smajlíci, Zamilovaný smajlík, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, svg, download, Zamilovaný smajlík, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, prezentace, referáty, Pinterest, škola, Facebook, časopis, plakát, profil, word, web, blog, profilovka, webové stránky, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Trick or treat! ke stáhnutí, klipart Malé písmeno D zdarma nebo ilustrace Jelly Beans ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.