Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zamilovaný smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zamilovaný smajlík. Klipart Zamilovaný smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilovaný smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1428
1280x1142
800x714
500x446
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 147 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Zamilovaný smajlík s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Zamilovaný smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Iglů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MSI zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, Zamilovaný smajlík, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, vektor, grafika, obrázek, ke stažení, free, svg, ilustrační obrázek, Zamilovaný smajlík

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, pozvánky, články, profil, památník, Facebook, wordpress, dokument, dokumenty, Adobe Illustrator, kalendář, časopis, prezentace, word, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Lední medvěd ke stáhnutí, vektorový obrázek Černá vlajka zdarma nebo vektorový obrázek Mraveneček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.