Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zamilovaný smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zamilovaný smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilovaný smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1428
1280x1142
800x714
500x446
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 147 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zamilovaný smajlík s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Zamilovaný smajlík se nachází v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zelená kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Válec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, svg, klipart, vektor, Zamilovaný smajlík, kliparty, Zamilovaný smajlík, download, Smajlíci, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, časopis, referáty, profilovka, avatar, webové stránky, Instagram, fotokniha, profil, Adobe Illustrator, web, video, wordpress, články, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Srdce z duhy zdarma, obrázek Vločky ke stáhnutí nebo vektor Strašidelné dýně ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.