Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čínská žena (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínská žena zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Čínská žena. Vektorový obrázek Čínská žena je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínská žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čínská žena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínská žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

794x1600
635x1280
397x800
248x500
79x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 68 306 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: barnheartowl

Obrázek, klipart pojmenovaný Čínská žena můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Čínská žena je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kasař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Desetieurovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Buráky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Ženy, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, free, download, Čínská žena, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, klipart, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, referáty, wordpress, články, plakát, Facebook, Twitter, office, eshop, blog, avatar, kalendář, word, pozvánky, Adobe Illustrator, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Vepř zdarma, obrázek Hoblík ke stáhnutí nebo vektor Plachetnice při západu slunce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.