Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čínská žena (Ženy) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čínská žena zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čínská žena. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Čínská žena v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínská žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čínská žena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínská žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

794x1600
635x1280
397x800
248x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 306 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barnheartowl

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čínská žena s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Čínská žena patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sýkora koňadra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tibet zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart ASP ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, svg, kliparty, ke stáhnutí, download, Čínská žena, Čínská žena, klipart, Ženy, vektorový obrázek, cliparts, free, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, web, fotografie, diář, seminární práce, diplomová práce, referáty, letáky, Adobe Illustrator, magazín, openOffice, bakalářská práce, blog, deníček, profil, katalog, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Make up ke stáhnutí, vektorový klipart Telefon ke stažení nebo obrázek Monstrance zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.