Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červené K, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené K zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červené K. Vektorová ilustrace Červené K je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené K zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené K ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené K ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1187x1600
950x1280
594x800
371x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené K patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompresor zdarma Podívejte se i na klipart Dýně halloween ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek FLAC ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené K, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download, vektorový obrázek, svg, Symboly, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, články, referáty, word, škola, Instagram, webové stránky, corelDraw, Twitter, blog, openOffice, inkscape, textové dokumenty, profil, Adobe Illustrator , dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Třetí místo zdarma, ilustrace Červené O ke stažení nebo vektor Páv ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.