Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené K (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené K zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené K. Kreslená ilustrace Červené K je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené K lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené K zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené K ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené K ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1187x1600
950x1280
594x800
371x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 250 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červené K s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Červené K patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Parašutista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UOS ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Palačinky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Červené K, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, klipart, Symboly, Červené K, cliparts, svg, vektorový obrázek, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, dokument, škola, prezentace, seminární práce, PowerPoint, office, blog, openOffice, corelDraw, profil, Adobe Illustrator, dokumenty, profilovka, časopis, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor 3GP ke stažení, ilustrace Čínský Nový rok ke stažení nebo klipart Free ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.