Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šinkansen, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šinkansen zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Šinkansen. Klipart Šinkansen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šinkansen zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šinkansen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šinkansen ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x700
1280x560
800x350
500x219
160x70

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šinkansen je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eiffelovka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Malé písmeno D zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Tygr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, free, Šinkansen, cliparts, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, svg, ke stáhnutí, obrázek, Doprava, vektor

Doporučené použití klipartu: office, škola, Pinterest, word, časopis, Twitter, avatar, plakát, prezentace, fotokniha, blog, web, články, dokument, pozvánky, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Tříkolka ke stáhnutí, klipart Vánoční medvídek zdarma nebo ilustrace Babka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.