Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Věnec, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věnec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Věnec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Věnec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Věnec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kattekrab

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Věnec patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Renault Twingo zdarma Podívejte se i na klipart Mikrobus ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Santa se sobem ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, zdarma, ke stažení, ilustrace, cliparts, download, Věnec, vektor, svg, free, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, články, fotokniha, blog, škola, Instagram, office, web, profilovka, prezentace, inkscape, Twitter, kalendář, corelDraw, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Pozor, ježibaby! zdarma, ilustrace Stopky ke stažení nebo vektor Mapa Švédska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.