Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Věnec, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věnec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Věnec. Klipart Věnec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kattekrab

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Věnec patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek XML zdarma Podívejte se i na vektor Nanuk ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Libérie ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, klipart, Vánoce, vektorový obrázek, vektor, Věnec, ilustrace, svg, download, zdarma, Věnec, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, avatar, fotokniha, Facebook, profil, seminární práce, corelDraw, PowerPoint, kalendář, profilovka, dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, články, office

Mezi hezké kresby patří i vektor Ovocný salát zdarma, obrázek Fidel Castro ke stažení nebo klipart Neptun ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.