Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Věnec (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věnec zdarma

Věnec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Věnec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 250 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Kattekrab

Sdílejte klipart nazvaný Věnec s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Věnec patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tramvaj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysoké kolo zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oko Prozřetelnosti ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, svg, download, zdarma, Vánoce, obrázek, free, ilustrační obrázek, Věnec, ke stažení, kliparty, Věnec

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, office, diplomová práce, dokumenty, škola, seminární práce, fotografie, blog, prospekty, prezentace, etikety, diář, eshop, magazín, fotokniha, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mapa Kanady ke stáhnutí, obrázek, klipart Ortodoxní katedrála ke stáhnutí nebo klipart Lebka s růžemi zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.