Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Věnec (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věnec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Věnec. Klipart Věnec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 250 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Kattekrab

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Věnec s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Věnec se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík ticho ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mořská panna zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno L ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věnec, free, ilustrace, vektorový obrázek, Věnec, Vánoce, grafika, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, klipart, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, office, diář, openOffice, webové stránky, textové dokumenty, plakáty, plakát, profil, Twitter, etikety, Facebook, referáty, avatar, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Štěnice ke stáhnutí, vektorový obrázek Zlatý autobus zdarma nebo vektorový obrázek FLAC zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.