Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Věnec, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věnec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Věnec. Klipart Věnec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kattekrab

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Věnec je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jahodník ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace William Shakespeare zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Miluji hudbu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, Věnec, ilustrace, free, svg, cliparts, obrázek, kliparty, Vánoce, klipart, grafika, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, plakát, profilovka, avatar, blog, památník, PowerPoint, Adobe Illustrator , seminární práce, prezentace, openOffice, dokumenty, word, dokument, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Žlutý meloun ke stáhnutí, vektor Michael Jackson zdarma nebo obrázek Kuřák ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.