Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrací automat (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrací automat zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hrací automat. Vektorový obrázek Hrací automat je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Hrací automat v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrací automat zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrací automat ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrací automat ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1226x1600
980x1280
613x800
383x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 288 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hrací automat sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Hrací automat se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zimní smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šílený smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce s růžemi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, download, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, Přístroje, obrázek, Hrací automat, klipart, cliparts, grafika, ke stažení, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, fotokniha, plakát, wordpress, profil, Adobe Illustrator, plakáty, openOffice, dokument, články, prezentace, textové dokumenty, eshop, škola, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek BMW zdarma, obrázek, klipart Assembler ke stáhnutí nebo vektorový klipart Blesky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.