Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oranžové srdce, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oranžové srdce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Oranžové srdce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Oranžové srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 070 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oranžové srdce je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart OGG zdarma Podívejte se i na obrázek Perníková chaloupka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Burák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, vektor, Oranžové srdce, obrázek, cliparts, kliparty, Láska, free, Oranžové srdce, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, Adobe Illustrator , profil, Instagram, webové stránky, profilovka, časopis, inkscape, corelDraw, kalendář, openOffice, dokumenty, prezentace, word, Facebook, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Varhany zdarma, klipart Chlapec ke stažení nebo ilustrace Mapa Slovenska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.