Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční hvězda (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční hvězda bezplatně ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční hvězda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční hvězda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční hvězda? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jean_victor_balin

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční hvězda můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Vánoční hvězda je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Valentýnské blahopřání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědé vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Adam a Eva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Vánoce, klipart, ke stáhnutí, svg, ilustrace, obrázek, zdarma, grafika, vektor, cliparts, kliparty, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, textové dokumenty, web, fotografie, dokument, profil, letáky, webové stránky, časopis, Facebook, diář, diplomová práce, oznámení, vizitky, office, kalendář, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Žlutý sporťák zdarma, vektor Lupa zdarma nebo ilustrace Tmavomodrý motýl ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.