Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční hvězda, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Klipart Vánoční hvězda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční hvězda je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart TXT zdarma Podívejte se i na obrázek Kohada sushi ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mojito ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční hvězda, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektor, klipart, vektorový obrázek, svg, Vánoční hvězda, Vánoce, kliparty, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, referáty, PowerPoint, časopis, články, seminární práce, web, pozvánky, prezentace, webové stránky, Instagram, corelDraw, fotokniha, profil, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Světová mapa zdarma, klipart Gril ke stažení nebo ilustrace Černá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.