Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční hvězda (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jean_victor_balin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční hvězda sdílet s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Vánoční hvězda je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blondýna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Německa ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Socha ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, vektorový obrázek, kliparty, vektor, svg, cliparts, zdarma, free, ke stáhnutí, Vánoční hvězda, Vánoční hvězda, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, diář, památník, PowerPoint, openOffice, webové stránky, web, Twitter, word, corelDraw, prezentace, video, fotokniha, pozvánky, referáty, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Cuketa ke stažení, obrázek, klipart ISO ke stažení nebo vektorový klipart Oživlá mumie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.