Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční hvězda, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Klipart Vánoční hvězda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční hvězda se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fazole ke stažení Podívejte se i na klipart Šedozelená stuha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tóra zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, klipart, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Vánoční hvězda, svg, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, Vánoce, Vánoční hvězda, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, office, časopis, PowerPoint, fotokniha, profil, corelDraw, pozvánky, seminární práce, plakát, Adobe Illustrator , textové dokumenty, Instagram, webové stránky, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kameraman ke stažení, ilustrace Mapa Chorvatska ke stáhnutí nebo vektor Kočka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.