Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahoda, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahoda zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jahoda. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jahoda. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Jahoda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jahoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahoda ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 284 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: g1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jahoda patří do sekce Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WAV zdarma Podívejte se i na vektor Sporťák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební noty ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Jahoda, ke stáhnutí, Ovoce, cliparts, klipart, download, free, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, Jahoda

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, corelDraw, blog, profil, web, kalendář, plakáty, textové dokumenty, webové stránky, Facebook, prezentace, dokumenty, fotokniha, památník, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Narozeniny číslo 8 zdarma, obrázek Číšníce ke stažení nebo klipart Malajsie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.