Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jahoda (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahoda zdarma ke stažení

Jahoda je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Jahoda ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jahoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahoda ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 139 284 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: g1024

Obrázek, klipart pojmenovaný Jahoda můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Jahoda se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sob polární ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pěšec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hvězdnice pyrenejská zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, free, klipart, grafika, svg, Ovoce, Jahoda, vektor

Doporučené použití klipartu: manuály, vizitky, vstupenky, fotokniha, dokument, plakát, plakáty, eshop, etikety, referáty, webové stránky, textové dokumenty, wordpress, kalendář, blog, profilovka, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Šipka zdarma, obrázek, klipart Posuvné měřítko ke stažení nebo vektorový klipart Cello ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.