Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rajská s knedlíkem, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rajská s knedlíkem zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rajská s knedlíkem. Kreslená ilustrace Rajská s knedlíkem je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajská s knedlíkem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rajská s knedlíkem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajská s knedlíkem ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1479
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 583 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rajská s knedlíkem je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor M4V ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šachovnice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pohřebák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, Jídlo, ke stažení, ke stáhnutí, Rajská s knedlíkem, download, cliparts, svg, vektorový obrázek, Rajská s knedlíkem, ilustrace, vektor, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, Facebook, dokument, památník, web, webové stránky, dokumenty, škola, kalendář, plakáty, Instagram, Pinterest, inkscape, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Košík s vajíčky ke stáhnutí, vektor Srí Lanka zdarma nebo obrázek Holub ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.