Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pravoslavný kostel, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení

Pravoslavný kostel je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Pravoslavný kostel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pravoslavný kostel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravoslavný kostel ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
800x1079
370x500
118x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pravoslavný kostel se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialová žirafa ke stažení Podívejte se i na vektor Voják ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pětiseteurovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, vektorový obrázek, cliparts, download, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, obrázek, Pravoslavný kostel, kliparty, Pravoslavný kostel

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , blog, fotokniha, seminární práce, památník, profil, prezentace, články, inkscape, plakáty, office, pozvánky, corelDraw, webové stránky, web, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor MP3 ke stažení, obrázek Zelený pták ke stáhnutí nebo klipart Tapír zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.