Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pravoslavný kostel, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pravoslavný kostel. Kreslená ilustrace Pravoslavný kostel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pravoslavný kostel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pravoslavný kostel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravoslavný kostel ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
800x1079
370x500
118x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pravoslavný kostel je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené víno zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Myanmaru ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lego panáček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, klipart, ke stažení, Pravoslavný kostel, Pravoslavný kostel, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Náboženství

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, fotokniha, web, kalendář, blog, plakáty, PowerPoint, památník, škola, Pinterest, seminární práce, plakát, prezentace, pozvánky, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Smrkající smajlík zdarma, klipart Růže ke stažení nebo ilustrace Jordánsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.