Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andělíčci (Náboženství) zdarma

Obrázek, klipart Andělíčci zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Andělíčci. Kreslená ilustrace Andělíčci je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíčci zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andělíčci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíčci ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 178 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: vectorsme

Sdílejte klipart nazvaný Andělíčci s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Andělíčci se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rovníková Guinea ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2021 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lední medvěd ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, Andělíčci, ke stažení, Andělíčci, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, klipart, zdarma, cliparts, free, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: video, Zoner Callisto, fotokniha, bakalářská práce, seminární práce, openOffice, časopis, logo, vizitky, brožury, pozvánky, plakát, diář, profilovka, webové stránky, etikety, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek SHTML ke stáhnutí, klipart Muffin ke stáhnutí nebo vektorový klipart Srdíčkové přání zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.