Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žena s nepovedeným účesem, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Žena s nepovedeným účesem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 552 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wpclipart / FEN

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žena s nepovedeným účesem se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hummus ke stažení Podívejte se i na vektor Goblin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový autobus zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žena s nepovedeným účesem, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, ke stažení, vektor, kliparty, obrázek, download, svg, Žena s nepovedeným účesem, klipart, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, office, pozvánky, časopis, Twitter, prezentace, profilovka, web, Pinterest, corelDraw, word, články, openOffice, dokument, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mil Mi-17 ke stažení, obrázek Žirafa ke stáhnutí nebo klipart Slepice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách