Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žena s nepovedeným účesem. Kreslená ilustrace Žena s nepovedeným účesem je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 552 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: wpclipart / FEN

Potěší nás, pokud budete tento klipart Žena s nepovedeným účesem sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Žena s nepovedeným účesem je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rozcestník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené Q ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Snubní prstýnky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Ženy, svg, ke stažení, free, Žena s nepovedeným účesem, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, seminární práce, památník, openOffice, video, dokument, Pinterest, inkscape, Twitter, web, diář, wordpress, eshop, office, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hřbitov zdarma, klipart Lišaj ke stáhnutí nebo ilustrace Červené P ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách