Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žena s nepovedeným účesem (Ženy) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem bezplatně ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žena s nepovedeným účesem. Doporučujeme stahovat obrázek Žena s nepovedeným účesem ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 552 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: wpclipart / FEN

Potěší nás, pokud budete tento klipart Žena s nepovedeným účesem sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Žena s nepovedeným účesem se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdravotní sestra ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sněhuláček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, vektor, cliparts, Ženy, Žena s nepovedeným účesem, vektorový obrázek, Žena s nepovedeným účesem, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, dokumenty, profil, katalog, wordpress, škola, webové stránky, office, textové dokumenty, prezentace, vstupenky, Zoner Callisto, magazín, pozvánky, profilovka, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Trpajzlík zdarma, obrázek Bulharsko ke stažení nebo vektorový klipart Fialová žirafa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách