Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Žena s nepovedeným účesem. Klipart Žena s nepovedeným účesem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Žena s nepovedeným účesem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 552 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: wpclipart / FEN

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žena s nepovedeným účesem se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Žena s nepovedeným účesem je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smajlík ticho ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mořská panna zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno L ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žena s nepovedeným účesem, zdarma, Ženy, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, Žena s nepovedeným účesem, ke stáhnutí, ke stažení, free, klipart, cliparts, obrázek, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, články, word, Pinterest, Facebook, web, corelDraw, prezentace, blog, textové dokumenty, etikety, eshop, škola, inkscape, webové stránky, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Štěnice ke stáhnutí, klipart Zlatý autobus zdarma nebo ilustrace FLAC zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách