Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zvonečky (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvonečky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zvonečky. Klipart Zvonečky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1275x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 210 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gnokii

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zvonečky s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Zvonečky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Znak štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Injekční stříkačka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Poslední minuty ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Zvonečky, vektorový obrázek, free, Zvonečky, cliparts, ilustrace, download, obrázek, svg, klipart, ke stažení, Vánoce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, logo, pozvánky, profilovka, web, openOffice, koláž, fotografie, diplomová práce, brožury, památník, profil, dokumenty, inkscape, plakáty, manuály

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Zelená stužka ke stažení, vektorový obrázek XLS soubor ke stažení nebo obrázek, klipart Přidat složku ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.