Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zvonečky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvonečky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zvonečky. Stahujte klipart Zvonečky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1275x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 210 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zvonečky se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Metan ke stažení Podívejte se i na klipart Xylofon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ambulance zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, Zvonečky, vektorový obrázek, Vánoce, svg, free, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, inkscape, web, referáty, webové stránky, kalendář, blog, profil, Facebook, Adobe Illustrator , časopis, dokument, avatar, word, dokumenty, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení, ilustrace Kašna ke stáhnutí nebo vektor Mapa Íránu zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.