Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zvonečky (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonečky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zvonečky. Klipart Zvonečky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zvonečky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1275x1280
797x800
498x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 210 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Líbí se vám klipart Zvonečky? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Zvonečky je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zvonek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dezert ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Josif Stalin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, kliparty, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, free, Zvonečky, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, svg, cliparts, Vánoce

Doporučené použití klipartu: eshop, blog, prezentace, inkscape, web, word, Instagram, Adobe Illustrator, Pinterest, časopis, referáty, památník, dokument, články, plakát, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červená píšťalka zdarma, ilustrace Mula ke stáhnutí nebo klipart Přípona PHP ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.