Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zvonečky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvonečky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zvonečky. Stahujte klipart Zvonečky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1275x1280
797x800
498x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 210 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zvonečky je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Word ke stažení Podívejte se i na obrázek PPSM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vosa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, vektorový obrázek, Zvonečky, svg, klipart, Zvonečky, vektor, ke stáhnutí, Vánoce, cliparts, ilustrace, zdarma, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, referáty, Twitter, profil, kalendář, časopis, Adobe Illustrator , fotokniha, památník, plakát, corelDraw, webové stránky, Facebook, seminární práce, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Meloun cukrový ke stažení, klipart Surfař ke stáhnutí nebo ilustrace Tukan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.