Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Purpurový květ (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Purpurový květ zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Purpurový květ. Stahujte klipart Purpurový květ v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Purpurový květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Purpurový květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Purpurový květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Purpurový květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1554x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 735 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Odysseus

Obrázek, klipart pojmenovaný Purpurový květ můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Purpurový květ patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kamion ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Včelička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Davidova hvězda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Květiny, cliparts, zdarma, Purpurový květ, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, Purpurový květ, vektor, kliparty, grafika, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, wordpress, word, časopis, office, seminární práce, eshop, fotokniha, památník, diář, openOffice, Adobe Illustrator, inkscape, články, prezentace, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Jiřina zdarma, ilustrace Květinové přání ke stáhnutí nebo klipart Grumman E-2 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.