Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Purpurový květ (Květiny) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Purpurový květ ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Purpurový květ. Obrázek Purpurový květ je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Purpurový květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Purpurový květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Purpurový květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1554x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 735 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Odysseus

Tento obrázek s názvem (Purpurový květ) můžete sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Purpurový květ se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adventní věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Párek ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zimní smajlík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, kliparty, Purpurový květ, ke stáhnutí, cliparts, Květiny, Purpurový květ, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, fotografie, diplomová práce, eshop, vizitky, plakát, profil, web, dokument, wordpress, word, diář, Instagram, plakáty, office, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Princ ke stažení, vektorový obrázek Řepa ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Seznamovací aplikace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.