Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světlemodrá mašle (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlemodrá mašle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Světlemodrá mašle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Světlemodrá mašle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Světlemodrá mašle? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Světlemodrá mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 421 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Světlemodrá mašle s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Světlemodrá mašle patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oranžová složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Segway zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Závodní helma ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, Světlemodrá mašle, download, free, vektorový obrázek, Světlemodrá mašle, ke stažení, ilustrace, svg, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, inkscape, vstupenky, PowerPoint, vizitky, webové stránky, prospekty, dokument, pozvánky, textové dokumenty, tiskoviny, deníček, office, články, škola, openOffice, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Srdce v srdci ke stáhnutí, vektor Náhrobní kámen zdarma nebo klipart Znamení rak zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.