Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Světlemodrá mašle (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlemodrá mašle zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Světlemodrá mašle. Klipart Světlemodrá mašle je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Světlemodrá mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 421 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Světlemodrá mašle se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Světlemodrá mašle patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Transamerica Pyramid ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Detektiv zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Valentýnské bonbony ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, download, Světlemodrá mašle, vektorový obrázek, cliparts, klipart, grafika, ilustrace, free, obrázek, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, eshop, PowerPoint, corelDraw, články, plakát, dokumenty, Adobe Illustrator, referáty, seminární práce, památník, avatar, profil, inkscape, textové dokumenty, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ledňáček ke stáhnutí, ilustrace 20 Euro zdarma nebo klipart Modrý drahokam zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.