Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Basketbalový míč, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Basketbalový míč. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basketbalový míč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Basketbalový míč je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zakletý princ zdarma Podívejte se i na ilustrace Sluchátka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stromový dům ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, vektor, obrázek, ke stáhnutí, free, download, grafika, Basketbalový míč, ke stažení, ilustrace, kliparty, klipart, Basketbalový míč, Ostatní

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator , corelDraw, openOffice, dokument, webové stránky, avatar, inkscape, dokumenty, seminární práce, referáty, textové dokumenty, časopis, plakát, Twitter, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ženská bisexualita zdarma, vektor Policejní auto ke stažení nebo obrázek Digitální číslo 5 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.