Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basketbalový míč (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Basketbalový míč. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Basketbalový míč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gnokii

Líbí se vám klipart Basketbalový míč? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Basketbalový míč je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Beryl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Somrák ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Křeček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, download, Ostatní, free, svg, cliparts, Basketbalový míč, ke stažení, vektorový obrázek, Basketbalový míč, klipart, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, památník, kalendář, wordpress, Adobe Illustrator, diář, Twitter, word, dokumenty, profil, plakát, avatar, openOffice, fotokniha, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zamilované psaní ke stažení, obrázek VHD ke stažení nebo vektor Mimozemské vejce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.