Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Basketbalový míč (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Basketbalový míč. Klipart Basketbalový míč je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basketbalový míč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte obrázek, klipart Basketbalový míč s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Basketbalový míč je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pravítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pražená kukuřice ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ke stažení, download, ilustrační obrázek, Basketbalový míč, ke stáhnutí, cliparts, Ostatní, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, free, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: video, eshop, články, profil, plakát, fotokniha, škola, inkscape, Pinterest, Facebook, webové stránky, prezentace, Twitter, openOffice, Instagram, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Tmavomodrá vlajka ke stáhnutí, klipart Audio přehrávač zdarma nebo ilustrace Sasanka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.