Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basketbalový míč (Ostatní) ke stažení

Obrázek, klipart Basketbalový míč ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Basketbalový míč. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Basketbalový míč ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basketbalový míč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Basketbalový míč můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Basketbalový míč je v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart CD disk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz graffiti ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Mamut zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, kliparty, obrázek, vektor, free, zdarma, Ostatní, svg, Basketbalový míč, download, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: vstupenky, časopis, pozvánky, fotokniha, deníček, Facebook, tiskoviny, dokumenty, plakáty, kalendář, Instagram, brožury, webové stránky, fotografie, Pinterest, blog, bakalářská práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Mol zdarma, obrázek, klipart Zamilovaný panda ke stažení nebo vektor Vampýr ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.