Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Basketbalový míč (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Basketbalový míč. Kreslená ilustrace Basketbalový míč je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basketbalový míč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Líbí se vám klipart Basketbalový míč? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Basketbalový míč je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alexander Graham Bell ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PIF ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Rambutan ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Basketbalový míč, vektor, zdarma, ke stažení, cliparts, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, free, svg, Ostatní, download, kliparty, Basketbalový míč

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, office, textové dokumenty, avatar, eshop, video, PowerPoint, plakáty, Pinterest, diář, dokumenty, web, pozvánky, škola, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Zdravotní sestra ke stažení, vektorový obrázek Francouzský buldoček ke stažení nebo vektorový obrázek Veselý Santa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.