Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Detektor kouře (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Detektor kouře. Vektorová ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: mi_brami

Potěší nás, pokud budete tento klipart Detektor kouře sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Detektor kouře se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz fotografování ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Laborant ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vědecká kalkulačka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, free, Přístroje, vektorový obrázek, kliparty, klipart, obrázek, ke stažení, Detektor kouře, download, ilustrace, Detektor kouře

Doporučené použití klipartu: wordpress, dokument, profil, word, kalendář, dokumenty, avatar, Twitter, diář, plakát, plakáty, seminární práce, openOffice, corelDraw, Pinterest, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma, vektorový obrázek Indie ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zubatá ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.