Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Detektor kouře. Vektorová ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Detektor kouře se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hudební noty ke stažení Podívejte se i na vektor Zlatý dárek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Policajtka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Detektor kouře, free, Detektor kouře, ilustrační obrázek, svg, download, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, zdarma, Přístroje

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, plakáty, webové stránky, prezentace, blog, textové dokumenty, kalendář, škola, avatar, plakát, články, pozvánky, dokument, Adobe Illustrator , seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Belize ke stažení, obrázek Trpajzlík ke stáhnutí nebo klipart Golfistka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.