Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Detektor kouře je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zipový jezdec zdarma Podívejte se i na obrázek Malé písmeno H ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Smažené krevety ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, kliparty, grafika, obrázek, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, download, klipart, svg, free, ke stažení, vektor, Detektor kouře

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, word, články, referáty, openOffice, škola, profilovka, časopis, prezentace, plakáty, webové stránky, Instagram, Pinterest, office, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Dům hrůzy zdarma, klipart Mapa Chile ke stažení nebo ilustrace Jeřáb ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.