Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Detektor kouře (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Detektor kouře. Stahujte klipart Detektor kouře v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Detektor kouře? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mi_brami

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Detektor kouře s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Detektor kouře se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrý netopýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirátská loď ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžový diamant zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, download, ke stáhnutí, free, ke stažení, svg, vektor, obrázek, grafika, vektorový obrázek, Detektor kouře, kliparty, Detektor kouře, klipart

Doporučené použití klipartu: office, časopis, dokument, diář, Twitter, avatar, kalendář, wordpress, corelDraw, Facebook, inkscape, Adobe Illustrator, blog, dokumenty, profil, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Oranžová paprika zdarma, obrázek Červená rtěnka ke stáhnutí nebo vektor Kočárek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.