Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Detektor kouře ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Detektor kouře se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pastelky ve stojánku zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Nové Mexiko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, cliparts, Detektor kouře, Přístroje, ilustrace, vektorový obrázek, free, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, Detektor kouře, zdarma, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, články, corelDraw, textové dokumenty, fotokniha, časopis, Twitter, prezentace, kalendář, Facebook, profilovka, profil, avatar, referáty, Instagram, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Larva ke stáhnutí, ilustrace Mamut zdarma nebo vektor Půlnoc ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.