Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Detektor kouře (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Detektor kouře. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Detektor kouře ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mi_brami

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Detektor kouře s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Detektor kouře patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Granátové jablko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Informace ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Anemometr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, ilustrace, download, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Detektor kouře, Detektor kouře, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Přístroje

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, profil, video, avatar, etikety, dokumenty, fotokniha, eshop, PowerPoint, Instagram, památník, prezentace, plakáty, web, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Bansuri ke stažení, ilustrace Stavební materiál ke stažení nebo klipart Pestrobarevní motýli ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.