Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Detektor kouře se nachází v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kuřák ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Texasu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno T zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Detektor kouře, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Detektor kouře, klipart, Přístroje, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, blog, inkscape, textové dokumenty, plakáty, kalendář, openOffice, prezentace, škola, pozvánky, Twitter, seminární práce, Instagram, dokument, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sova ke stažení, obrázek Globus ke stáhnutí nebo klipart Narcis zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.