Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Detektor kouře (Přístroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Detektor kouře. Pakliže si chcete obrázek Detektor kouře stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: mi_brami

Tento obrázek s názvem (Detektor kouře) můžete sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Detektor kouře je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Trick or treat! ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mitsubishi Pajero ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno Z ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Přístroje, zdarma, download, ke stažení, grafika, svg, free, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, Detektor kouře, cliparts, ke stáhnutí, Detektor kouře

Doporučené použití klipartu: logo, etikety, manuály, referáty, corelDraw, články, dokumenty, fotografie, památník, pozvánky, eshop, tiskoviny, kalendář, avatar, Adobe Illustrator, bakalářská práce, brožury

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Dakota ke stažení, ilustrace PHP ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Kalamář ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.