Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Detektor kouře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Detektor kouře je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dobrman zdarma Podívejte se i na ilustrace USB ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Video projektor ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, free, Detektor kouře, ke stáhnutí, ilustrace, Přístroje, grafika, kliparty, obrázek, vektor, Detektor kouře, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, škola, pozvánky, blog, fotokniha, avatar, plakáty, plakát, webové stránky, Instagram, profilovka, Facebook, referáty, word, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Muktada Sadr zdarma, vektor Smějící se kytka ke stažení nebo obrázek Kosmonaut ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.