Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veterán, Auta nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veterán zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Veterán. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Veterán nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veterán zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Veterán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veterán ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x753
1280x602
800x376
500x235
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 709 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Veterán je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Plavkyně zdarma Podívejte se i na obrázek Desatero ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Cesmína ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, klipart, ke stažení, vektor, Veterán, svg, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, download, grafika, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, textové dokumenty, fotokniha, web, dokumenty, corelDraw, škola, plakát, Adobe Illustrator , články, openOffice, seminární práce, blog, památník, profil

Mezi hezké kresby patří i obrázek PET láhve zdarma, klipart Koza ke stažení nebo ilustrace Zombice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.