Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Veterán (Auta) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Veterán zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Veterán. Pakliže si chcete obrázek Veterán stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veterán zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veterán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veterán ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x753
1280x602
800x376
500x235
160x75

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 709 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: molumen

Sdílejte obrázek, klipart Veterán s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Veterán je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Grejdr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čekárna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Spínací špendlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Veterán, vektorový obrázek, vektor, grafika, obrázek, svg, Veterán, cliparts, ke stáhnutí, Auta, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, Twitter, Facebook, openOffice, škola, video, textové dokumenty, kalendář, web, eshop, fotokniha, diář, Adobe Illustrator, články, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Vánoční perníčky zdarma, vektorový klipart Květinový stromek ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Andílci ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.