Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hranatý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hranatý meloun. Obrázek Hranatý meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hranatý meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 253 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hranatý meloun je v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Okurka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlaté K ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Modré zvonečky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hranatý meloun, zdarma, klipart, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, svg, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, Zelenina

Doporučené použití klipartu: plakát, office, PowerPoint, fotokniha, word, profil, Instagram, prezentace, Pinterest, škola, textové dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , seminární práce, články, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Graffiti ke stažení, vektor Horník ke stáhnutí nebo obrázek Make up zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.