Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hranatý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hranatý meloun. Obrázek Hranatý meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hranatý meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 253 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hranatý meloun je v sekci Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tank ke stažení Podívejte se i na ilustrace Oranžová květina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Štít lásky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, download, svg, kliparty, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Hranatý meloun, Zelenina, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Hranatý meloun

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, inkscape, Adobe Illustrator , památník, word, PowerPoint, časopis, web, avatar, škola, seminární práce, Pinterest, články, profil, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Rakousko ke stažení, vektor Zamilovaný pár ke stáhnutí nebo obrázek Sněhové vločky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.