Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hranatý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hranatý meloun. Klipart Hranatý meloun je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hranatý meloun? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hranatý meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 253 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hranatý meloun je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eva u stromu poznání zdarma Podívejte se i na obrázek Oliver Cromwell ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šachista ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, kliparty, vektor, download, ke stažení, svg, obrázek, Hranatý meloun, Hranatý meloun, ilustrace, Zelenina, klipart, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, blog, dokumenty, avatar, seminární práce, webové stránky, word, corelDraw, inkscape, web, památník, Adobe Illustrator , openOffice, Twitter, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek TEX zdarma, klipart Vajíčko ke stažení nebo ilustrace Kosatec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.