Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hranatý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hranatý meloun. Obrázek Hranatý meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hranatý meloun ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranatý meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 253 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hranatý meloun se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Elektronické srdce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Meloun cukrový zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Indiánka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, grafika, free, download, svg, Zelenina, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, Hranatý meloun, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, časopis, dokument, články, openOffice, prezentace, referáty, avatar, inkscape, Adobe Illustrator , škola, Facebook, profil, Twitter, fotokniha, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dioxin ke stáhnutí, obrázek CD disk zdarma nebo klipart Džus ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.