Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rychlovarná konvice, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovarná konvice zdarma ke stažení

Rychlovarná konvice je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Rychlovarná konvice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovarná konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychlovarná konvice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovarná konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1407
1280x1126
800x703
500x440
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Tomáš Krauskopf / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rychlovarná konvice se nachází v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sierra Leone ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kytice růží zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Světlezelené auto ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, Rychlovarná konvice, download, free, vektor, cliparts, grafika, kliparty, Nápoje, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, škola, office, kalendář, inkscape, avatar, corelDraw, plakáty, prezentace, referáty, word, Facebook, Instagram, památník, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor VW brouk ke stáhnutí, obrázek Kristus na kříži zdarma nebo klipart XHTM ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.