Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rychlovarná konvice (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovarná konvice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rychlovarná konvice. Klipart Rychlovarná konvice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovarná konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Rychlovarná konvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovarná konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1407
1280x1126
800x703
500x440
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Tomáš Krauskopf / Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Rychlovarná konvice můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Rychlovarná konvice patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lebka elegán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Akumulátory ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ibuprofen ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, kliparty, download, obrázek, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Rychlovarná konvice, Rychlovarná konvice, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator, webové stránky, inkscape, profilovka, časopis, seminární práce, Pinterest, avatar, referáty, škola, openOffice, web, Twitter, články, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Závaží 10 kg ke stažení, vektor Ohňostroj ke stažení nebo obrázek Červený rybíz ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.