Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Svatební dort, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svatební dort zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Svatební dort. Kreslená ilustrace Svatební dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatební dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Svatební dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatební dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 934 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Svatební dort je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor JPEG zdarma Podívejte se i na ilustrace Koloběžka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mobilní telefon ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, Svatební dort, Jídlo, download, ilustrace, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Svatební dort, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, PowerPoint, seminární práce, škola, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, inkscape, památník, profilovka, word, plakáty, openOffice, webové stránky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mp3 přehrávač zdarma, vektor Gekon ke stažení nebo obrázek Tráva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.